Hakkımızda

AVİZE İLE İLGİLİ SORUN, ŞİKAYET VE İSTEKLERİNİZİ BİZE İLETİN BİZ MÜMKÜN OLANI SİZE UYGUN MALİYETLERLE YAPALIM..

Öncelikle neden montaj hizmetine başladığımızı anlatmaya çalışmak istiyorum.

Hangi eşyayı alırsanız alın servis ve destek hizmeti verilmektedir. Mesela mobilya aldınız tamircisini yada döşemesini yenilemek isteseniz bu hizmeti veren bir sektör mevcuttur.

Mesela çamaşır makinası, bulaşık makinası, çay makinası vs. aldığınızda dünyanın her yerinde servisini bulmak mümkündür.

En küçük bir elektronik yada elektrikli eşyayı arızalandığında teknik destek veren yetkili veya özel servisler mevcuttur.

Fakat yukarıda belirttiğim  ürünlerden çok daha fazla para verdiğiniz yüzlerce lira hatta binlerce lira vererek satın aldığınız avizeniz arızalandığında vs. destek alacağınız yada avizenin tamirini yaptırabileceğiniz bir servis yoktur.  Bu arayış içersinde olan müşterilerimizi fark ettiğimizde profesyonel avize tamiri sektörünü başlatmış olduk.

Yakında bazı avize imalatçıları ve avize mağazaları ile yapacağımız yetkili servis anlaşması ile istanbul genelinde bir ağ oluşturmayı planlamaktayız.

Karşılaşılanen büyük problemlerden biri satın alınan avizeyi montaj için çağırdığınız elektrikçinin bilgisiz olmasından dolayı küçücük anında halledilebilecek problemde bile müşteri ” abi avizeniz arızalı aldığınız yere götürün ” cevaplarıyla karşılaşıyor. Bu durum hem satıcı için hemde müşteri için gerçekten zahmetli bir durumdur. Arızalı diye satıcıya giden müşteri nakliye sırasında avizeyi kırılabiliyor yada avize zarar görebiliyor.

Bu durum satıcı olarak mağazamızda hem bizi yoruyor, aldığınız ürünü kullanamadığınız için hatta aldığınız ürünün arızalı yada tamir görecek olmasından dolayı da sizi üzüyor ve yoruyor.

Uzun yıllardır avize sektöründe imalat ve model geliştirme olarak hizmet etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz ürünlerin görsel ve sorunsuz  olarak kullanılmasını sağlama çabası içerisindeyiz.

Müşterilerimizin isteklerini önemseyerek avize yapısının ve elektrik sistemininde yapısına uygun olarak en iyi şekilde çalışmaktayız.

Hizmet ile birlikte kullanılan malzemenin de kaliteli olması ve daha güzel bir çalışma ortaya çıkması için müşterilerimize tüm detayları sunmaktayız.

Satın almış olduğunuz avizelerinizi uygun fiyatlarla montajını yapıyoruz.

Arızalı avizelerinizin sorunlarını uygun maliyetlerle çözüyoruz.

Normal kollu avize veya Ledli avize aldınız montaj yaptıramıyorsunuz bizi arayın gelip halledelim.

İşi ehline verin siz işin keyfine varın. Avizenizi nereden alırsanız alın bizi arayın biz avizenizin montajını profesyonel şekilde yapalım.

 Biz gerçekten avizeciyiz. Anında müdehale edilebilecek her türlü sorununuzu hemen hallediyoruz.

Avizenizi evinizde en güzel şekilde konumlandırıyoruz. Bakımını yapıyoruz.

Belkide çook eskiden kullandığınız, sizin için manevi değeri yüksek 30 – 40 senelkik Çalışmaz halde olan avizenizi elden geçiriyor en uygun şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?

BİLGİ ve sektörün içinde olmamız sebebi ile edindiğimiz TECRÜBEMİZLE….

Uzun senelerdir sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizi avize tamiri alanında sizlere arızalı avize tamiri sunmaktayız.

Avize tamiri, avize kumanda değişimi, avize parçaları, avize trafosu, avize ledi tamiri & değişimi, avize kaplaması, avize taşı vb. gibi bütün avize tamiri ve yenilenmesini yapmaktayız.

Bizi Arayın:

Kadir KIZILTAŞ

0537 732 6060