Ledli kumandalı avizelerin diğer adı ile plofonyer avizedir.

Ledli avizeler tavana sıfır yapılabildikleri gibi tij ( boru ) ile tavanımıza 10cm – 15cm sarkıtarak montaj yapabilmektedir. Tij ile avize 10 cm tercih edilmesinin en önemli sebebi tavanda kartonpiyer göbek olmasıdır. Ledli avizelerinizi her iki şekilde de montajını yapabiliyoruz. Tercihinizi bize iletmeniz yeterlidir.

Ledli kumandalı avizeler farklı boylarda yuvarlak yada kare olabilmektedir. Avize kumandası ile dilerseniz ledlerini açıp kapatabilirsiniz, dilerseniz ampullerini açıp kapatabilirsiniz. Ledli kumandalı avizelerde led aydınlatma genelde loş ortam istendiğinde yada günün yorgunluğunu atmak için kullanılmaktadır.

Ledli kumandalı avizeler G4 ampullü yada E14 ampullü olarak satılmaktadır.

Ledli avize tepsisi genelde paslanmaz krom malzemeden imal edilmektedir. Tepsi üzerinde avizenin çapına göre farklı sayılarda küçük ledler bulunmaktadır.

Ayrıca Yeni tasarımlar içinde hayatımıza giren ledli ve kumandalı model avizeleriniz zamanla yada farkında olmadan deforme olabilmekte yada arızalar çıkarabilmektedir.

Avizeniz eskidikçe avizede kullanılan avize duyu, avize kablosu, trafosu vs. deforme olmaktadır. Bu durum ileride avizede elektrik kaçağına sebep çok olabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşmadan en az 5 senede bir avizenizin elektrik kablolarını ve duylarını yenilenmesini öneriyoruz. Avizenizin tüm kablo ve duylarını değiştiriyoruz ve güvenle kullanmanızı sağlıyoruz.

Ledli modellerde en çok karşıklaşılan G4 ampul patlama sorununu nedeniyle lamba değiştirmekten bıkmış müşterilerimiz için bu sorunu kökten ve uygun maliyetlerle çözüyoruz. Yada G4 LED ampullerimizden satın alarak tamamen ampul patlama sorunundan sizi kurtarıyoruz.

Neredeyse G4 lambaların patlaması ve lamba alımı sonucu maliyetinin avize fiyatı kadar olduğunun farkında olan müşterilerimiz olduğu gibi papertyper.net bu durumun farkında olmayan müşterilerimiz de bilgilendirerek gerekli düzeneğin değişmesini sağlıyoruz yada G4 Led Ampule geçiş yapılması konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Ledli kumandalı avizelerde en fazla karşılaşılan problemler avize trafo arızası, avize kumanda arızası, led trafosu arızası yada led arızasıdır.Bu durum oldukça can sıkıcıdır. Bu durumlarda bizi aramayı unutmayın. Arızalı ledli kumandalı avizenizin arızasını en kısa sürede gideriyoruz.