Ledli kumandalı avizeler, G4 ampullü avizeler yada kollu avizeler avizenizin tarzı ne olursa olsun arızalı avizelerinizin tamirini yapıyoruz. Çeşitli nedenlerden dolayı arızalanan avizenizin tamirini yapıyoruz.  Yüzlerce lira vererek yeni bir avize almak yerine uygun maliyetlerle avizenizin tamirini yaptırın. İstanbul yada Türkiye’ nin her yerinden arızalı avizenizi UPS KARGO ile gönderebilirsiniz. En kısa sürede avizenizin tamirini yaparak tekrar UPS KARGO ile tarafınıza geri gönderiyoruz.

Tamirini Yaptığımız Avizeler;

  • Ledli Kumandalı Avize Tamiri ;

Ledli Kumandalı avizelerinizin bozulan ledlerini değiştiriyoruz. Ledli avizenizin kumadası çalışmıyorsa avize kumanda kademe trafosunu değiştiriyoruz. Avizenizin Arızalı duylarını değiştiriyoruz. Avizenizi daha güvenli kullanabilmeniz için avizenizin ara bağlantı kablolarını komple değiştirerek yanma, erime gibi riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Ledli kumandalı avize arızalarında Şuan saymadığımız bütün avize arızalarının tamirini yapıyoruz.

 

  • G4 Ampullü Avize Tamiri;

G4 ampullü olarak satın aldığınız fakat sürekli ampullerin patlamasından şikayetçi olan müşterilerimizin avizelerinin yapısına göre uyumluysa eğer duy yapısını değiştiriyoruz yada g4 ampul patlama sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

 

  • Power Ledli Avize Tamiri;

Piyasaya yeni çıkan ve enerji tasarrufu sağladığı için de özellikle satın alınan power ledli avizelerin patlamış ledlerinin değişimini yaparak avizenizi çalışır duruma getiriyoruz.

 

  • Klasik Avize Tamiri & Yenilenmesi;

Eski avizelerinizin kaplamasını yeniliyoruz, avizelerinizin eksik taşlarını tamamlıyoruz, avizenizin duylarını ve bağlantı kablolarını değiştiriyoruz.

 

[huge_it_gallery id=”2″]